O DEZINFEKCI

Dezinfekce vzduchu, povrchů a ploch

Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, fenoly. Nezápáchá, ale voní! Chrání 21 dnů!


Do našich rozprašovacích přístrojů je dodáván bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci prostor, vzduchu, ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst mlžením. 
Touto aplikací se dosahuje vysoké kvality dezinfekce, při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku. Tento způsob aplikace je vysoce efektivní i protože zanechá polymerovou vrstvu (výdrž 21 dnů!) a tak se zabraňuje šíření veškerých bakterií atd.. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma...).

Vhodné využití:
školství, zdravotnictví, veřejná správa, rekreační a ubytovací zařízení, sportovní haly, veřejná doprava, zemědělství a veterina, potravinářský průmysl.

Vlastnosti:
Je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky.

Účinky:
Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní - včetně TBC (15-30 min), virucidní (15-30 min) a mykobaktericidní účinky (60 min).

Použití: Po aplikaci dezinfekčního roztoku mlžením nechte přípravek působit až do zaschnutí. Tímto vznikne na ošetřeném povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy (až 21 dnů).

Dávkování: Přípravek se dále neředí a aplikuje se přímo do nádrže přístroje.

1 litr přípravku vystačí na ošetření 120 - 150 m3.

Dezinfekční přístroje Varnsdorf
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!